Крихітна кухня в коридорі: Тоня Матвієнко показала, в яких умовах живе з мамою

40-річна Тоня Матвієнко разом із чоловіком та двома доньками живе зі своєю мамою, відомою співачкою Ніною Матвієнко. Велика кількість людей на невелику кількість квадратних метрів призвела до розладу в сім'ї, і все закінчилося тим, що чоловік народної артистки Петро Гончар з'їхав.

Крихітна кухня в коридорі: Тоня Матвієнко показала, в яких умовах живе з мамою - today.ua

Живе зіркове сімейство не за таких розкішних умов, як можна було подумати. Вони не мають розкішного двоповерхового дерев'яного будинку на кілька сотень квадратних метрів із триметровими стелями посеред соснового лісу, як, наприклад, у Софії Ротару. Вони живуть у досить обмежених умовах.

Приїхавши додому після гастролей, Тоня Матвієнко показала кадри з кухні, розташованої практично в коридорі, прямо на вході до будинку. Тут зовсім небагато місця, щоб на кухні змогли розвернутися одразу дві господині, а за столом зібралися б усі мешканці цього будинку. Крихітна кухня в коридорі: Тоня Матвієнко показала, в яких умовах живе з мамою У кімнаті на підлозі велика плитка, рівні білі стіни та фартух із плитки. Тут сучасний холодильник і техніка, різноманітне корисне начиння, гарні кухонні меблі з різьбленими деталями, яскравий червоний диван і просторий стіл. Тут же дивом вмістилася невелика ялинка, прикрашена різнобарвними іграшками, а за нею невеликий плазмовий телевізор. Крихітна кухня в коридорі: Тоня Матвієнко показала, в яких умовах живе з мамою Попри те, що Тоню Матвієнко влаштовує жити з мамою, Ніна Матвієнко мріє, коли 40-річна дочка з'їде до її дому. Виявляється, співачка разом зі своїм чоловіком придбала 4-кімнатну квартиру, де всім їм буде достатньо місця. Але вона знаходиться в новобудові і ще знадобиться дуже багато часу, перш ніж сім'я зможе переїхати.