Ксенія Мішина та Олександр Еллерт зустрічаються: в Мережу потрапило відео

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт несподівано завершили стосунки після спільної поїздки в Крим до родичів актриси. Відтоді парочка весь час подає надію фанатам на своє возз'єднання, але конкретики ніякої не дає. Можливо, закохані вирішили спробувати відносини без загальної уваги, ховаючись від громадськості. Або ж, вони прийняли рішення залишитися друзями. У будь-якому випадку для їх фанатів відносини зірок є темою номер один.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт зустрічаються: в Мережу потрапило відео - today.ua

Сьогоднішня поява Ксенії Мішиної в сторіз Олександра Еллерта в Інстаграм знову викликали шквал запитань. Гуморист і ведучий опублікував відео, яке зняв сам. У ньому з'явилася зірка серіалу "Фортечна" одягнена в легінси, шкарпетки, хутряні тапочки і дуту курточку.

"Подивися, ця жопа була вчора на сквоші, взагалі, ледве йде. Просто не може ходити. Все у неї болить там", - жартома зазначив обранець Ксенії Мішиної на шоу "Холостячка".

Питання про те, чи разом вони, зірки постійно бачать в коментарях під своїми постами. Нещодавно актриса вирішила відповісти своїй підписниці.

Під знімком, на якому Мішина позує разом з собакою, підписаним "Ось, що означає - у твоїх ніг", одна дівчина поцікавилася: "Де ваш коханий зник? Його все менше показуєте". На що артистка їй відповіла: "Дуже гарний. Боюся, що уведуть". Ксенія Мішина та Олександр Еллерт зустрічаються: в Мережу потрапило відео Нагадаємо, Ксенія Мішина зважилася на болючу процедуру омолодження.