Ксенія Мішина і два «Холостяка» з'являться на «МастерШеф»

«Холостячка» Ксенія Мішина разом з Іраклі Макацарія і Максом Михайлюком взяли участь в новому сезоні кулінарного шоу «МастерШеф». Три зірки реаліті-шоу змагатимуться в битві й спробують приготувати страву високої кухні.

Ксенія Мішина і два «Холостяка» з'являться на «МастерШеф» - today.ua

«Зоряне тріо проектів «Холостяк» і «Холостячка» завітають на кухню «МастерШеф. Професіонали». Чи зможуть вони приготувати страви на рівні професіоналів? Дивись новий випуск вже у суботу (13 березня) о 19:00. Буде гаряче!» - йдеться в публікації телеканалу СТБ в Інстаграм.

В суботу вже не «Холостячка» Ксенія Мішина, грузинський красунчик Іраклі Макацарія і льотчик Макс Михайлюк зіткнутися з невідомими інгредієнтами найскладніших страв світу і повинні будуть втілити їх в життя.

За роботою телезірок спостерігатимуть учасники шоу «МастерШеф. Професіонали», які шоковані настільки складним завданням, приготованих для «Холостяків» і «Холостячки» творцями проєкту.

Герої з'явилися в студії в дуже стильних нарядах. Українська актриса вибрала чорний класичний брючний костюм чоловічого крою. Засновник продакшн-компанії Maq Entertainment надів світлі джинси й чорну сорочку. Пілот і засновник льотної школи Flymax також зупинився на вбранні в чорних відтінках.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Телеканал СТБ (@stbua)

«Це точно буде гаряче! Ююху!», «Щось повинно бути цікаве і інтригуюче. Чекаю з нетерпінням», «Буду обов'язково дивитися», «Чекаємо з нетерпінням Іраклі», - пишуть в коментарях прихильники проєкту.

Нагадаємо, Ксенія Мішина перевтілилася в Олега Винника в новому розважальному шоу.