Ксенія Мішина виправдалася за рішення вигнати з «Холостячки» Андрія Рибака

Глядачі шоу «Холостячка» ніяк не можуть заспокоїтися і прийняти те, що головна героїня реаліті Ксенія Мішина вигнала з проекту Андрія Рибака. Обурення публіки виявилося настільки потужним, що зоряна красуня змушена була виправдовуватися і пояснювати своє рішення.

Ксенія Мішина виправдалася за рішення вигнати з «Холостячки» Андрія Рибака - today.ua

У своєму акаунті в Інстаграм Ксенія Мішина опублікувала пост, в якому прокоментувала своє рішення попрощатися на проекті «Холостячка» з чоловіком, якого багато хто вже бачили переможцем на шоу.

За словами головної «холостячки» країни, своє рішення вона приймала серцем, а не розумом. Ідеальний на погляд публіки чоловік, не викликав в душі Мішиної ніжних романтичних почуттів. Ксенія зазначила, що не вважає себе втіленням всеосяжної мудрості і не боїться помилок, вона сприймає їх як цінний життєвий досвід. Ксенія Мішина виправдалася за рішення вигнати з «Холостячки» Андрія Рибака Виправдання головної героїні реаліті-шоу «Холостячка» не переконали її фоловерів. Ксенія Мішина не зуміла довести, що в момент, коли виганяла Рибака з проекту, прийняла усвідомлене рішення.

«Спробуйте спочатку ЧЕСНО зізнатися собі, що ви хочете. Склалося враження, що ви шукаєте не сім'ю, а якесь свято в житті, пристрасті, феєрверки. Це різні речі», «в цьому випуску ви не сказали, що зрозуміли що не подобається Андрій, а сказали, що не хочете бути колишньою, тут рішення було прийнято не серцем, а головою, а якщо точніше страхами !!! а де живе страх? В ГОЛОВІ !!!!!», «Всі роблять помилки, головне їх вчасно вивчити, і більше не повторювати ❤️ », « Якщо чесно то жодного з решти чоловіків я не бачу поруч з вами хоча вирішувати вам удачі вам»

Кого з чоловіків Ксенія Мішина залишила в проекті? Кому героїня реаліті «Холостячка» готова відкрити своє серце?