Ксенія Мішина показала свій розкішний білий автомобіль

Ксенія Мішина – успішна українська актриса, яка постійно знімається у нових проєктах. До цього її можна було побачити в серіалі "Фортечна", після цього вона стала головною героїнею романтичного реаліті "Холостячка" і знялася в головній ролі серіалу "Клятва лікаря". Також зірка знімалася у Хорватії у закордонному проєкті, стала журі шоу "Україна має талант" та чимало заробляє на рекламі в Інстаграм. Живе артистка у розкішній квартирі в центрі Києва та водить дороге та рідкісне авто.

Ксенія Мішина показала свій розкішний білий автомобіль - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ксенія Мішина ініціювала відповіді на запитання. Один із підписників поцікавився, яка у неї машина. Відповідати зірка ніяк не стала, а лише супроводила публікацію фотографією керма з логотипом Jaguar у вигляді ягуара, що стрибає.

Раніше у сторіз актриса вже показувала свою машину. Приводом став візит до автосервісу, щоб видалити деякі нюанси в салоні. Відомо, що колишня "Холостячка" водить дорогий білий седан Jaguar, яких у світі всього 300 штук. Ксенія Мішина показала свій розкішний білий автомобільКсенія Мішина показала свій розкішний білий автомобіль

"Ох, нарешті я зустрілася зі своєю малишкою. Ви подивіться, яка вона в мене красива, блискуча, справжня, прям карета для принцеси. Привели в повний порядок мою красуню, вона стала ще більш чудова, ніж була, і я прям щаслива. Боже, подивіться, яка вона у мене блискуча. До речі, салончик мені теж привели в повний порядок", - захоплюється своїм авто актриса.

Нагадаємо, Ксенія Мішина зізналася, чи має вона відносини з Олександром Еллертом насправді.