Ксенія Мішина зізналася, чи має вона відносини з Олександром Еллертом насправді

Відносини Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта є чи не темою номер один. Переможець першого сезону шоу "Холостячка" раніше зізнався, що зійшовся з актрисою, але показувати свої стосунки у соцмережах він більше не буде. Чи це так насправді, відповіла зірка серіалу "Фортечна".

Ксенія Мішина зізналася, чи має вона відносини з Олександром Еллертом насправді - today.ua

Після завершення романтичного реаліті-шоу "Холостячка" відносини Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта були схожі на казку. Актриса розповідала, як їй пощастило зробити правильний вибір, і що їхній зв'язок будується на гуморі та коханні. Однак після того, як влітку закохані розлучилися, постійно з'являються чутки про їх возз'єднання і навіть заручини.

Однозначну відповідь про свої стосунки з гумористом дала Ксенія Мішина. Українська актриса вирішила розставити усі крапки над "і". Зірка серіалу "Клятва лікаря" ініціювала відповідь на запитання шанувальників, і багато хто, звичайно ж, стосувався її роману з Еллертом. Відповідаючи на запитання, чи вони разом, артистка заявила:

"Багато питань на одну й ту саму тему. Відповідаю всім: "У нас немає стосунків і ми не разом!"

Ксенія Мішина зізналася, чи має вона відносини з Олександром Еллертом насправді Причину розставання Ксенія Мішина не назвала, але у відповіді на наступне питання про те, що вона не пробачила б чоловікові, актриса сказала: "Зрада, аб'юз - психологічний, фізичний. Ну і дуже важко існувати в маніпулятивних відносинах та в інфантильних".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@misha.k.ua)

Говорячи про ідеальну сім'ю, екс-"Холостячка" розповіла, що це для неї "передусім дві людини, точніше в першу чергу дві людини, які прагнуть створити ідеальну сім'ю, і які разом бачать у цьому цінність". Очевидно, Олександр Еллерт був інфантильним партнером, який не поділяв її поглядів на ідеальну сім'ю. Варто зазначити, що раніше Ксенія Мішина вже була в аб'юзивних відносинах. Батько її дитини чинив над нею психологічне насильство та поставив у дуже складну ситуацію.

Нагадаємо, Олександр Еллерт показав свою кохану зі спільної подорожі до Європи.