Ксенія Мішина різко висловилася на адресу учасниць шоу «Холостяк-11»

В ефір вийшов новий пуск шоу «Холостяк-11», в якому дівчата дізналися, що в цьому сезоні відразу два будинки з дівчатами. Розгорівся небувалий скандал, учасниці лютували й надали несприятливе враження на глядачів, серед яких опинилася актриса Ксенія Мішина, героїня першого сезону «Холостячка».

Ксенія Мішина різко висловилася на адресу учасниць шоу «Холостяк-11» - today.ua

В особистому Інстаграм-акаунті українська актриса вирішила висловитися щодо останнього випуску. Попри те, що Ксенія Мішина зробила паузу після ефіру, намагаючись впоратися зі своїми думками, щоб не написати нічого зайвого, вона все одно була несамовита. Зірка шоу «Холостячка» відзначила, що її найбільше обурило не те, як дівчата ставляться до себе, не те, як жалісливо вони дивляться на «Холостяка», а то, як вони ставляться одна до одної.

«Там, за межами очей чоловіка, відкривалися їх справжні якості. Ці зневажливі погляди, осуд, насмішки, грубість і хамство. Неприкрите, грубе хамство на адресу інших жінок. Мені це здалося дуже трагічним. Було боляче і соромно .... Але як все ж помітно, що в серцях багатьох жінок моторошна конкуренція, незахищеність, безпросвітність. І мені шкода», - зазначила актриса, яка знайшла свою любов на проєкті.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

У висновку Ксенія Мішина зазначила, що жінкам потрібно стати добрішими, адже вони по суті - сестри. Зірка висловила надію на те, що інші 30 українських жінок могли б піднести себе більш красиво, навіть в умовах конкуренції й боротьби за одного чоловіка.

Нагадаємо, «Холостяк» Михайло Залівако відправив додому одразу чотирьох дівчат.