Ксенія Мішина в піджаку на голе тіло показала кадри зі сміливої фотосесії

Ксенія Мішина змінює ролі кожен день, адже в цьому полягає її робота. Як актриса екс-"Холостячка" приміряє на себе безліч персонажів та образів. З шанувальниками зірка поділилася лаштунками недавньої фотозйомки, на якій вона постала в досить-таки провокаційних образах.

Ксенія Мішина в піджаку на голе тіло показала кадри зі сміливої фотосесії - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська актриса поділилася з фанатами відеороликом. У кадрі зірка змінила кілька різних образів. Спочатку вона позувала в чорному костюмі, надівши піджак на голе тіло. Її образ завершив ланцюг на шиї, а на груди падало розпущене волосся. Пізніше вона постала перед камерою в спідній білизні і сорочці, похвалившись пишними грудьми.

"Моя професія передбачає постійну взаємодію з людьми. У більшості випадків це глибинне зіткнення. Професія актор вимагає занурення і в себе, і в інших, нам дійсно важливо взаємодіяти і розуміти, відчувати один одного. Інакше творчість неможлива, ну не народиться щось нове і все", - розповіла Ксенія Мішина шанувальникам про свою роботу.

Фанати прийшли в захват від побаченого ролика і поспішили обсипати актрису численними компліментами.

"Красива! Тобі йде будь-який образ", "Неймовірна", "Так вміти випендрюватися перед камерою, напевно, потрібно всі свої комплекси спочатку побороти", "Яка красива", "Це занадто красиво", "Просто божественна краса", "Очей не відірвати", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Ксенія Мішина в топі-бра засвітила плоский рельєфний живіт.