Ксенія Мішина повернеться на шоу “Танці із зірками“

Ксенія Мішина стала переможницею танцювального проєкту "Танці із зірками" у 2019 році. Тоді компанію на паркеті їй склав красень Євген Кіт. Цієї неділі українська актриса повернеться на паркет, щоб підтримати свого колегу.

Ксенія Мішина повернеться на шоу “Танці із зірками“ - today.ua

На головному паркеті країни виступить не лише Ксенія Мішина. Також шанувальники знову побачать переможця 2018 року – коміка Ігоря Ласточкіна, та переможницю 2020 року Санту Дімопулос.

"Вже цієї неділі на паркет шоу "Танці з зірками" повертаються переможці минулих сезонів. З ким кожен із них станцює, і якими будуть ці виступи? Не пропусти о 21:00", - йдеться у публікації.

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Ксенія Мішина поділилася зі своїми шанувальниками кадрами з танцювальної студії, а також розповіла, чиєю партнеркою вона стала. Зірка серіалу "Фортечна" прийшла підтримати свого колегу, актора Артура Логая, якому всі пророкують перемогу на "Танцях із зірками".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Танці зі зірками на 1 1 (@tanci1plus1)

"Друзі, багато хто з вас вгадав, чим я займатимуся в неділю. А саме, зустрічайте, ось він, ось він переможець! Переможець у житті. Ми починаємо свої тренування", - зазначила в публікації Ксенія Мішина.

Ксенія Мішина повернеться на шоу “Танці із зірками“ Нагадаємо, Ксенія Мішина поставила крапку у відносинах з Олександром Еллертом: Це точно кінець.