Ксенія Мішина і Олександр Еллерт офіційно знову разом

Головна героїня першого сезону шоу "Холостячка" Ксенія Мішина і переможець проєкту Олександр Еллерт знову офіційно разом. Ведучий показав, як йому вдалося повернути кохану.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт офіційно знову разом - today.ua

Завершили стосунки закохані в липні цього року і ніяк не коментували своє розставання. Відомо тільки, що ініціатором була Ксенія Мішина. Через якийсь час з'явилися повідомлення, що закохані знову разом, але самі зірки не підтверджували, але й не спростовували ці чутки. Останнім часом Ксюшу і Сашу все частіше стали помічати разом, і гуморист вирішив розповісти правду.

Олександр Еллерт влаштував для актриси романтичний сюрприз. А саме прогулянку над вечірнім Києвом на вертольоті. Пролітаючи над дахом одного з будинків, Ксенія Мішина побачила свічки, викладені у фразу "Люблю тебе, Ксю". Звичайно ж, вона не змогла залишитися байдужою до такого чудесного подарунка.

Трохи пізніше гуморист показав, як Мішина з букетом квітів стрибає від щастя. Олександр Еллерт вирішив розставити всі крапки над "і", заявивши, що хоч вони знову разом, в сторіз їх буде менше. Мабуть, парочка вирішила спробувати побудувати відносини без пильної уваги шанувальників і преси. Ксенія Мішина і Олександр Еллерт офіційно знову разом

"Потім була тонна радості. І все! Тому більше не придумуйте! А ще ми вирішили, що в майбутньому спільних Сторіс буде шалено мало. Всім любові", - зазначив обранець Ксенії Мішиної.

Нагадаємо, Ксенія Мішина зважилася на болючу процедуру омолодження.