“Куди можна надіслати повістку?“: Олега Винника масово хейтять у Мережі

Автор: Анастасия Березовская

Після свого зникнення Олег Винник став одним із найбільш обговорюваних артистів українського шоу-бізнесу. Мовчання співака багато хто сприймає як особисту образу. Деякі впевнені, що жодна хвороба не може йому завадити робити пости. Враховуючи любов такої величезної чисельності шанувальниць, виконавець міг би за короткий термін назбирати на Байрактар для наших захисників.

“Куди можна надіслати повістку?“: Олега Винника масово хейтять у Мережі - today.ua

З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України Олег Винник виходив на зв'язок із фанатами лише кілька разів. Він засудив дії країни-агресора та звернувся до матерів російських військових. Востаннє він дав про себе знати на Великдень у квітні, і з того часу про нього нічого не чути. Ходять чутки, що артист поїхав до Німеччини і що він серйозно хворий.

Навіть якщо це правда, зазначають шанувальники, що ж заважає Олегу Виннику робити публікації, записувати фото, організовувати збори коштів чи просто вести мову про події в країні?! Але він цього не робить.

Шанувальники стали масово відписуватися від артиста, а також залишати обурені коментарі під його публікаціями. “Куди можна надіслати повістку?“: Олега Винника масово хейтять у Мережі

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Українцям готують велике підвищення податків

"Де ж ти подівся, феномен української естради? Ні слова підтримки, ні копійки допомоги ЗСУ, зовсім зник з поля зору", "Патріот, де ти подівся? Війна закінчиться в країну не повертайся. Сиди там, де сидиш", "Добрий день. Це з військкомату вас турбують. Скажіть, будь ласка, куди можна надіслати вам повістку?", "Мовчання не на жарт затяглося. Ви там випадково не в депресії? Невже вам гірше, ніж нам зараз? У вас же не все так погано порівняно з тими, хто в самому пекле", "Хто, хто, але я не думала, що Олег Винник зникне під час війни. Та його прихильниці не на один Байрактар би скинулися", "Чого не напишете вже: "Залишаюся в Європі" . І від вас би вже всі відстали", - обурюються підписники.

Проте є й ті, хто попри все, підтримують артиста, щиро цікавляться його здоров'ям, а також заступаються за нього перед хейтерами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"То ми любимо, то зненацька ненавидимо! Люди, схаменіться! Які потім говоритимете слова, якщо дійсно людина допомагає своїй Батьківщині, але не афішує так, як це роблять деякі політики! Ви не думаєте про його хворобу? Всі ми живі люди, і кожен переносить війну по-своєму! Хай Господь береже нас усіх! Ми ж українці, а тому ми переможемо".

“Куди можна надіслати повістку?“: Олега Винника масово хейтять у Мережі Нагадаємо, відома шоувумен розкритикувала рішення Олега Винника виїхати з України: "Кинув своїх вовчиць".