“Кулак потужний, б'є сильно“: DZIDZIO здивував одкровеннями про матір

Український співак Михайло Хома, більш відомий під сценічним псевдонімом DZIDZIO, розповів про свою матір. Галина Янівна вже багато років живе та працює в Європі та активно допомагає українським біженцям. Також вона відкрито висловлює свою позицію, завжди ходить з українським прапором. Враховуючи те, що українці нерідко стикалися з неприємностями за кордоном, музикант зовсім не переживає, що з його мамою може щось трапитися.

“Кулак потужний, б'є сильно“: DZIDZIO здивував одкровеннями про матір - today.ua

В інтерв'ю "Ранок з Україною" DZIDZIO з гордістю зазначив, що не поздоровиться будь-кому, хто спробує вплутатися в перепалку з його мамою. Галина Янівна – сувора жінка, яка легко може захистити себе і дати відсіч.

Говорячи про те, що зараз дуже багато словесних нападок росіян, які підтримують політику Путіна, на українців за кордоном, журналіст поцікавився у DZIDZIO, чи не стикалася з подібним його мама. Як відомо, Галина Янівна мешкає в Португалії вже багато років.

“Кулак потужний, б'є сильно“: DZIDZIO здивував одкровеннями про матір

"Тут, навпаки, я переживаю, щоб мама з ними не зіткнулася, бо це буде велике лихо. Це буде гірше, ніж атомна війна. Мама може трьох взяти під пахву, чотирьох підняти в повітря. Мама настільки бойова духом! Вона завжди з синьо-жовтим прапором, і кулак у неї потужний. Якщо йдеться про Україну – мама б'є сильно, дуже", - розповів в інтерв'ю DZIDZIO.

Нагадаємо, колишня дружина DZIDZIO засвітила розкішну фігуру в напівпрозорих легінсах та топі.