Лєра Кудрявцева через хворобу дочки звернулася за допомогою до фанатів

Лєра Кудрявцева розповіла шанувальникам про проблеми зі здоров'ям її 2-річної дочки. У дівчинки сильно піднялася температура, і зіркова матуся вирішила дізнатися, як справляються з хворобами інші мами. На допомогу прийшли й фанати, й відомі друзі ведучої.

Лєра Кудрявцева через хворобу дочки звернулася за допомогою до фанатів - today.ua

Відома телеведуча поділилася в мікроблозі фотографією Машеньки, зробленої на вулиці біля ялинки. Мабуть, дочка Лєри Кудрявцевої застудилася після свята в дитячому садку, після чого злягла з температурою.

«38,5 у Машулі. Дівчатка діліться як лікуєте малюків?», - поцікавилася зіркова матуся.

На допомогу тут же прийшли інші відомі матері. Алсу, яка виховує двох дочок, запропонувала Лері спробувати гомеопатію, а Ірина Безрукова порадила звернутися до перевіреного фахівця. Лєра Кудрявцева через хворобу дочки звернулася за допомогою до фанатів У коментарях під постом Кудрявцевої можна побачити не тільки співчутливі поради, але і негативну реакцію. Підписники цікавилися, навіщо займатися самолікуванням і слідувати незрозуміло чиїм порадам, а не звернутися до лікаря.

«Чому вам лікар не може сказати з приводу лікування?», «Лєра, ви будете лікувати дочку з коментарів або все ж Лікаря наберете?», «Краще без самолікування, до перевіреного лікаря», - пишуть користувачі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Lera Kudryavtseva (@leratv)

Нагадаємо, Андрій Разін стверджує, що Лєрі Кудрявцевій дочку народила сурогатна мати.