Лєра Кудрявцева зламала хребет

Лєра Кудрявцева шокувала шанувальників новинами про те, наскільки коронавірусна інфекція вдарила по її здоров'ю. Виснаження організму призвело до стрес-перелому тіла і бічних крижових гребенів. Ведуча поділилася кадрами з лікарні, з якої її вивозили на інвалідному візку.

Лєра Кудрявцева зламала хребет - today.ua

Зірка російського телебачення незабаром після свята в дитячому садочку дочки повідомила фанатам, що у неї діагностували коронавірус. З 6 січня Лєра Кудрявцева знаходиться на карантині та бореться за своє здоров'я.

Хвороба сильно вдарила по стану радіо- і телеведучої, і все призвело до того, що зірка опинилася на лікарняному ліжку.

20 січня в особистому Інстаграм-акаунті Лєра Кудрявцева розповіла, що не встигла вона отямитись від коронавірусу, як впала, і була терміново госпіталізована з переломом крижів.

«Тільки прийшла до тями від коронавируса. Вчора будинку впала і ..... перелом крижів. Я живу цей місяць в якому - то сюрреалізмі. Що відбувається», - зазначила ведуча в публікації.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Lera Kudryavtseva (@leratv)

У відео, яким поділилася знаменитість, можна побачити кадри з клініки. Пересувалася Кудрявцева на інвалідному візку. Також вона опублікувала медичний висновок:

«Стрес-перелом тіла і бічних крижових гребенів на рівні S3 хребта ... .порушення статики в попереково-крижовому відділі хребта».

Нагадаємо, раніше кричущу історію розповіла вагітна українська ведуча Василіса Фролова. Зірку в положенні з позитивним тестом на Covid-19 відмовилися приймати в лікарні.