Леся Нікітюк розповіла, чому не прийме участь в шоу «Холостячка»

Леся Нікітюк розповіла, що всі чутки про те, що вона стане новою героїнею реаліті-шоу «Холостячка» помилкові. Більш того, ведуча і не думає брати в ньому участь, оскільки засуджує саму суть проєкту.

Леся Нікітюк розповіла, чому не прийме участь в шоу «Холостячка» - today.ua

Українська ведуча запропонувала шанувальникам поставити їй запитання в Інстаграм. На подив дуже багато фанатів Лесі Нікітюк зацікавлені в тому, щоб вона взяла участь в шоу «Холостячка». Зірка отримала масу питань з цього приводу і спробувала розставити всі крапки над «і» раз і назавжди.

«Ні, я не братиму участь в шоу «Холостячка». Тому що мені здається, що «Білосніжку і сім гномів» вже всі читали і все бачили. Дякуємо. Хлоп'ята, ні, я не піду в «Холостячку». Ні!», - відповіла в Інстаграм-сторіз ведуча.

Ймовірно, саме через формат шоу, в якому за серце головної героїні борються кілька чоловіків, Леся Нікітюк не хоче брати в ньому участь. Леся Нікітюк розповіла, чому не прийме участь в шоу «Холостячка» Однак ходять чутки, що Леся Никитюк виходить заміж. Зірка заінтригувала публікацією фотографії букета квітів, а також відповідною пропозицією на картці. В такому випадку, ведучій дійсно нічого робити на проєкті.