Леся Нікітюк зламала передній зуб: фото

Леся Нікітюк не боїться посміятися над собою і розповідає про всі події, що з нею сталися. Так артистка похвалилася своєю посмішкою зі зламаним переднім зубом.

Леся Нікітюк зламала передній зуб: фото - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз успішна українська ведуча, яка днями шумно відсвяткувала свій день народження, поділилася відео. У кадрі розпатлана Леся Нікітюк постала ще в ліжку, одягнена в красиву піжаму.

"Вчора їла раки і зламала зуб, - зазначила шоувумен. - Я зараз як Марічка Падалка, яка новини читала".

Леся Нікітюк зламала передній зуб: фото Посміхнувшись, Леся Нікітюк показала невеликий відкол не передньому зубі. Довго відкладати візит до стоматолога ведуча не стала, адже зовнішність дуже важлива з огляду на її рід діяльності. Незабаром артистка похвалилася кадрами з кабінету лікаря, який швидко відновив їй скол. Результатом зірка також поділилася з шанувальниками в сторіз. Леся Нікітюк зламала передній зуб: фото Історія зі зламаним зубом цілком могла б увійти в жартівливий пост Лесі Никитюк про те, як вона почувається в 34 роки.

"Ви запитаєте мене, як воно в 34? Я з вами завжди відкрита, тому розповідаю! Відразу після Дня Народження дуже захотілося послухати Ретро FM. Вчора без причини сходила в ЖЕК. Дітей у мене ще немає, але чомусь захотілося онуків. І останнє ... нагадайте, коли в Сільпо акція на рибу? В п'ятницю чи суботу?" - зазначила Леся Нікітюк в пості.


Нагадаємо, Леся Нікітюк вперше показала свого бойфренда.