Літній манікюр: п'ять наймодніших дизайнів нігтів у цьому сезоні

У новому сезоні майстри нігтьового мистецтва пропонують яскраві фарби та цікаві ідеї дизайну нігтів. Вони розповіли, який літній манікюр буде на піку популярності в Україні.

Літній манікюр: п'ять наймодніших дизайнів нігтів у цьому сезоні  - today.ua

Квітковий дизайн

Літній манікюр: п'ять наймодніших дизайнів нігтів у цьому сезоні Яке літо без квітів? Вибирайте соковиті відтінки – рожевий, червоний, лавандовий, оранжевий. Модні квіти маленького та середнього розмірів. Перевага – ручному розпису.

Градієнт

Літній манікюр: п'ять наймодніших дизайнів нігтів у цьому сезоні Ніжний колірний перехід залишається популярним серед українських красунь. У наступному сезоні особливо актуальними будуть морські відтінки – від блакитного до зеленого. Такий дизайн добре поєднується із золотими деталями.

Кольоровий френч

Літній манікюр: п'ять наймодніших дизайнів нігтів у цьому сезоні Любителям вічної класики завжди підійде актуальний френд. Проте літо внесло свої корективи – у тренді кричущі відтінки "усмішок". Цікаво виглядає різнокольорові нігті в неонових тонах та різні відтінки одного кольору на одній руці.

Хвилі

Літній манікюр: п'ять наймодніших дизайнів нігтів у цьому сезоні Будь на одній хвилі з морем! Різні плавні лінії на білій та прозорій основі виглядають нетривіально та свіжо. Наймодніші – відтінки блакитного та білого.

Стрази

Літній манікюр: п'ять наймодніших дизайнів нігтів у цьому сезоні Сяй як діамант – ось гасло майбутнього літа. Маленькі блискучі камінці здатні зробити святковим навіть звичайнісінький манікюр. Багато хто вибирає дизайн у кутикули і вздовж нігтя.

Нагадаємо, недавно голлівудська зірка Дженніфер Лопес показала трендовий манікюр.