Буде раннє та тепле літо: прогноз погоди на червень, липень та серпень від українських синоптиків

Українські синоптики прогнозують раніше та тривале літо 2022 року. Пляжний сезон почнеться раніше, ніж звичайно, а триватиме довше. Щоправда, місцями очікуються бурхливі "погодні гойдалки".

Буде раннє та тепле літо: прогноз погоди на червень, липень та серпень від українських синоптиків - today.ua

Літо 2022 року в Україні буде спекотним та тривалим. Планувати відпочинок біля моря можна вже з 15 червня на Азовському узбережжі, ближче до кінця місяця прогріються води Чорного моря.

Деякі експерти вважають, що парад планет, який відбудеться 12 червня 2022 року, істотно вплине на погоду на нашій планеті. Юпітер, Венера, Нептун, Марс, Сатурн і Місяць повинні вишикуватися в ряд, що, ймовірно, позначиться і на кліматі планети Земля.

Пляжний сезон триватиме до середини серпня. Середня температура повітря у червні, липні та серпні утримуватиметься на рівні +25…+28 градусів. Часом стовпчики термометрів перевищуватимуть 35 градусів, уночі температура повітря становитиме близько +15...+20 градусів Цельсія. Буде раннє та тепле літо: прогноз погоди на червень, липень та серпень від українських синоптиків Період дощів буде короткочасним і на температуру повітря впливу не вплине. Істотних періодів похолодання синоптики не прогнозують. Після 10 серпня стовпчики термометрів почнуть поступово опускатися до показників +20…+25 градусів.

За словами кліматолога Світлани Бойченко, літо 2022 року здивує українців різкими погодними перепадами, грозами та шквальним вітром.

Раніше синоптики розповіли, яка погода встановиться на території України навесні 2022 року.