Лідія Таран відповіла на чутки про свою вагітність

Лідію Таран запідозрили у вагітності після публікації фото в бікіні. У ЗМІ відзначали, що ведуча поїхала за кордон, щоб приховати своє становище, а також намагалася прикрити кругленький живіт. Зірка телеканалу 1+1 відповіла на ці повідомлення.

Лідія Таран відповіла на чутки про свою вагітність - today.ua

Успішна українська телеведуча взяла свою 14-річну дочку на відпочинок. Подорож до Греції стала подарунком для Василини, яка нещодавно відзначила день народження. З Криту артистка поділилася кількома знімками, які стали приводом для поширення інформації про її вагітність. У Інстаграм-сторіз Лідія Таран опублікувала скрін заголовка відповідної статті: "Вагітна Лідія Таран чесно показала округлий живіт: довелося виїхати з країни, аби втекти від папараці".

Предметом обговорення стало фото, на якому ведуча відображена в бікіні разом зі своєю дочкою. Після цього в сторіз телезірка опублікувала кадри, на яких вона зображена боком, щоб показати свій плоский живіт без будь-яких ознак вагітності. Ця тема так її потішила, що вона вирішила її продовжити. Лідія Таран відповіла на чутки про свою вагітність Опублікувавши фото свого обіду - картоплі-фрі і двох шматків піци, вона зазначила: "Ну всьо, тепер заїдаєм стрес. Вагітним можна, кажуть", - жартома підписала знімок Лідія Таран. Лідія Таран відповіла на чутки про свою вагітність

"Та де вони взяли у вас живіт. Ви дуже красива і струнка", Ви дуже красива", "Красуня", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, Лідія Таран показала, як привітала свою єдину дочку з 14-річчям.