Лілія Ребрик показала свій будинок під Києвом після відходу російських окупантів

Українська ведуча Лілія Ребрик у перші дні війни разом із чоловіком та двома маленькими доньками перебралася на захід України. Під Києвом вона покинула свій розкішний будинок, який знаходиться у мальовничій лісовій місцевості. І ось через три місяці зірка повернулася до рідної оселі.

Лілія Ребрик показала свій будинок під Києвом після відходу російських окупантів - today.ua

Дім Лілія Ребрик із чоловіком купили рік тому, що стало подарунком на 10-у річницю шлюбу. Особняк розташований у сосновому лісі, обнесений високим дерев'яним парканом. У дворі є басейн, теплиця, зона для відпочинку та міні-сад, у якому ведуча вирощувала овочі та фрукти.

Судячи з усього, війна не торкнулася району, в якому живе зіркова сім'я. Артистка не розповідала і про те, що в її особняку жили російські окупанти. Виходячи з того, що показала в особистому обліковому записі в Інстаграм Лілія Ребрик, можна з упевненістю сказати, що її нерухомість не постраждала.

У відео, яке зірка опублікувала в сторіз чутно, яка тиша стоїть кругом, а також цвірінькання лісових пташок. У дворі росте висока зелена трава, що говорить про те, що в будинок Лілія Ребрик повернулася зовсім недавно і ще не встигла впорядкувати територію. Крізь високі дерева пробивається сонячне світло та падає на кам'яну доріжку. Лілія Ребрик показала свій будинок під Києвом після відходу російських окупантів У кадрі можна побачити басейн та альтанку, де сім'я часто проводила час разом на різні свята: тут вони відзначали дні народження дітей, шукали великодні яйця на Великдень та знімали різні відео з танцями.

Нагадаємо, Тіна Кароль у білому платті-кейпі зачарувала зовнішнім виглядом - немов ангел.