Ліндеманн ніколи не одружиться з Лободою: німецький рокер розповів правду

Автор: Шевченко Лилия

Соліст німецького рок-колективу Rammstein Тілль Ліндеманн розповів, з якими жінками він не збирається одружуватися. Ось тільки цікаво, це був камінець в город Світлани Лободи, або знаменитий німець все-таки розуміє різницю між росіянкою і українкою?

Ліндеманн ніколи не одружиться з Лободою: німецький рокер розповів правду - today.ua

Несподіване інтерв'ю Тилля Ліндеманна поставило в глухий кут мільйони його відданих шанувальників. У пресі ось уже кілька років ходять чутки, що соліст Rammstein і співачка Світлана Лобода зустрічаються. Існує також думка, що батьком молодшої дочки виконавиці, малятка Тільди є саме Тілль Ліндеманн.

І ось, вся ця красива романтична історія може відразу зникнути... Рокер заявив, що ніколи не візьме в дружини російську жінку. Нібито вони милі і привабливі тільки до весілля. А як тільки відіграє весільний оркестр, тут же змінюються, причому в гіршу сторону. Вони так і норовлять обдерти свого благовірного до останньої копійки.Ліндеманн ніколи не одружиться з Лободою: німецький рокер розповів правду Більш того, лідер Rammstein заявив, що не радив би чоловікам близько спілкуватися з російськими жінками. Тілль стверджує, що якби дозволив собі близькі стосунки з мешканкою Росії, то дуже скоро б збанкрутував.

У зв'язку зі сказаним Ліндеманном, у шанувальників виникло резонне питання: а чи відноситься Світлана Лобода до тих жінок, які обдеруть до нитки чоловіка після весілля? А ще не дуже зрозуміло, до якої національності рокер відносить Лободу, адже за паспортом вона українка, хоча працює вже багато років на російській сцені ...

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Частині споживачів тарифи на електроенергію підвищують вже з 1 червня: оприлюднено нові цифри

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відзначимо, що інтерв'ю Тилля Ліндеманна Світлана Лобода повністю проігнорувала і не давала жодних коментарів.

У світлі всього сказаного Тіллем Ліндеманном виникає ще одне питання: а хто подарував колечко для заручин за півтора мільйони, яким недавно похвалилася Світлана Лобода. Прикраса вельми цікава...