Лія Ахеджакова зізналася, що Роман Віктюк розкрив в ній жіночність

Автор: Шевченко Лилия

Знаменита 82-річна актриса Лія Ахеджакова розповіла, що театральний режисер з України Роман Віктюк допоміг їй стати зіркою театру і кіно.

Лія Ахеджакова зізналася, що Роман Віктюк розкрив в ній жіночність - today.ua

В інтерв'ю для відомого YouTube-каналу 82-річна знаменитість Лія Ахеджакова розповіла, що якби не Роман Віктюк, то до сих пір грала б на сцені тільки бабусь. За словами актриси, вона завжди вважала себе некрасивою жінкою, соромилася своєї зовнішності. Але український і російський театральний діяч Роман Віктюк зумів вивести її на по-справжньому високий акторський рівень.

Йдеться про постановку «Квартира Коломбіни», де Лія Ахеджакова розкрила в собі не тільки талант, але і жіночність. До цієї вистави акторська кар'єра у Ахеджакової не йшла, майбутня зірка отримувала лише незначні ролі бабусь.

Популярні зараз

У Раді назвали термін служби, після якого військовим дадуть право на демобілізацію

Загальна мобілізація: у ЗСУ повідомили, хто займається розшуком ухилянтів

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку перед Новим роком

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

«Якби не Віктюк, то я так би і приїхала до ось цього свого віку, коли вже пішла знову по бабусям, але в 36 років було ще рано. ... Прийшли нові драматурги в театр. Віктюк їх приніс. Це акторський був дуже хороший склад, всі були в дуже хорошій формі. Так рідко буває, коли прямо зійшлося все», - поділилася Лія Ахеджакова спогадами подій на зорі своєї творчої кар'єри.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

82-річна актриса також зізналася, що завжди вважала свою зовнішність далекою від кінематографічною, і тільки Роман Віктюк навчив її дивитися на себе іншими очима, розкрити свою жіночність. «Тільки після" Коломбіни "раптом крила з'явилися. Це Віктюк», - зазначила Лія Ахеджакова.

Лія Ахеджакова зізналася, що Роман Віктюк розкрив в ній жіночність Нагадаємо, знаменитий театральний режисер Роман Віктюк помер на 85 році життя після перенесеного коронавіруса.