Кошлаті красені: ТОП-5 найбільш пухнастих порід собак у світі

Пухнасті собаки приваблюють своїм милим зовнішнім виглядом мільйони людей. Однак ці тварини ще й надійні компаньйони, рятувальники та сторожі. Названі породи собак, представники яких мають найкрасивіше довге і кошлате хутро.

Кошлаті красені: ТОП-5 найбільш пухнастих порід собак у світі - today.ua

Бородатий коллі

Порода була виведена англійськими заводчиками завдяки схрещуванню довгошерстих коллі і бобтейлів. Також існує легенда, що предками бородатих коллі є польські низинні вівчарки. У будь-якому випадку, ці собаки відрізняються доброзичливим характером, дуже розумні і відмінно ладнають з дітьми, стануть для них надійним охоронцем та нянею.

Кошлаті красені: ТОП-5 найбільш пухнастих порід собак у світі Тибетський мастиф

Грозний і одночасно чарівний зовнішній вигляд цих собак викликає захоплення. Тибетський мастиф століттями охороняв спокій ченців в монастирях Тибету. Представники цієї породи мають непростий характер, дуже розумні і віддані своєму господареві. Вони не бояться навіть лютих морозів, невтомно охоронятимуть ввірену їм територію.

Кошлаті красені: ТОП-5 найбільш пухнастих порід собак у світі Ньюфаундленд

Собаки цієї породи відрізняються доброзичливим і урівноваженим характером, при цьому вони є ідеальними охоронцями і сторожами. Ньюфаундленд відмінно плаває і здатен самостійно приймати рішення, що робить їх ідеальними рятувальниками на узбережжі. Домашній ньюф буде однаково самовіддано охороняти як господаря і всіх членів його сім'ї, так і інших домашніх вихованців, включаючи щурів, кішок та папужок.

Кошлаті красені: ТОП-5 найбільш пухнастих порід собак у світі Котон-де-тулеар

Порода була виведена на Мадагаскарі, звідки пірати та мореплавці поширили її по всьому світу. Котон-де-тулеар володіють розвиненим чуттям і інтелектом, міцним, вольовим характером. Ці волохаті красені легко піддаються дресируванню і дуже доброзичливі.

Кошлаті красені: ТОП-5 найбільш пухнастих порід собак у світі Кеесхонд або вольфшпіц

Велике "вовченя" з сімейства шпіців досягає в холці 55 см. Хутро у нього настільки густе і довге, що зовні тварина нагадує хутряну кулю. Вольфшпіц - це не м'яка іграшка, вони відмінні сторожі, уважні та чуйні. Кошлаті красені: ТОП-5 найбільш пухнастих порід собак у світі Нагадаємо, раніше фахівці назвали найнебезпечніші породи собак, представники яких можуть накинутися на господаря.