Локдаун пішов на користь: Кейт Міддлтон змінилася і стала виглядати молодше

Кейт Міддлтон - улюблениця всього чесного британського народу і не тільки. Як і інші, вона разом з чоловіком, принцом Вільямом, веде справи віддалено. Майже місяць шанувальники не бачили герцогиню Кембриджську, і коли це, нарешті, сталося, її було не впізнати.

Локдаун пішов на користь: Кейт Міддлтон змінилася і стала виглядати молодше - today.ua

В офіційному акаунті герцога і герцогині Кембриджських в Інстаграм з'явилася нова публікація. Як покровителька кампанії Nursing Now Її Високість провела відеодзвінок із персоналом лікарень. Кетрін в черговий раз відзначила самовідданість медичних працівників в цей нелегкий час.

Вся увага була прикута до Кейт Міддлтон, адже за час локдауна вона дуже змінилася. 39-річна герцогиня виглядає начебто молодшою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Також особливої уваги заслуговує волосся невістки Єлизавети II. Кетрін відмовилася від своїх улюблених локонів і залишила їх природно витися. До того ж їх довжина стала набагато довшою.

Шанувальники залишилися під враженням від роботи, яку виконує герцогиня, а також її прекрасного зовнішнього вигляду. Для роботи Її Величність королева Англії виділила внучатій невістці один з холів Сандрінгемского палацу. Локдаун пішов на користь: Кейт Міддлтон змінилася і стала виглядати молодше

«Вона виглядає приголомшливо, така красива жінка», «У неї так красиво виглядає волосся», «Вона прекрасна принцеса», - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, президент і перша леді України провели зустріч з принцом Вільямом і Кейт Міддлтон.