“Ломило все тіло“: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розповіла про проблеми зі здоров'ям

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця романтичного проєкту Ганна Богдан вирушили в чергову романтичну подорож. Закохані продовжують відвідувати нові місця, заряджатися приємними враженнями і збирати загальні спогади.

“Ломило все тіло“: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розповіла про проблеми зі здоров'ям - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця 11 сезону шоу "Холостяк" опублікувала фото з аеропорту в Борисполі. Ганна Богдан розповіла, що разом з Михайлом Заливако знову полетіла подорожувати. Вона не розкрила ні місто, ні країну свого призначення, сподіваючись, що фанати самі вгадають. Раніше ж дівчина зазначала, що мріє відпочити в Греції. Мабуть, бізнесмен вирішив здійснити бажання своєї коханої.

Однак перельоти даються Ані не просто. Дівчина поділилася, з якими проблемами зі здоров'ям вона стикається після прильоту. “Ломило все тіло“: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розповіла про проблеми зі здоров'ям

"Ку-ку, ми з Мішею знову полетіли на відпочинок. Як думаєте, куди в цей раз? А взагалі, я як людина, яка досить багато подорожує, так і не звикла до того, що моє тіло постійно втомлене після поїздки/перельоту. Сьогодні знову після перельоту дико ломило все тіло. Шия, спина ... ще й ноги крутить", - зазначила в публікації обраниця "Холостяка" Михайла Заливако.

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина показала, як виглядає без макіяжу вранці.