“Краще, ніж у Ріо“: в мережі показали кімнату Еліни Світоліної в Токіо

Успішна українська тенісистка Еліна Світоліна зараз знаходиться в Токіо, де стартували Олімпійські ігри. Колишній спонсор зірки показав, як виглядає кімната в олімпійському містечку, де живе спортсменка, зазначивши, що вони набагато краще, ніж на змаганнях в Ріо-де-Жанейро.

“Краще, ніж у Ріо“: в мережі показали кімнату Еліни Світоліної в Токіо - today.ua

Еліна Світоліна недавно вийшла заміж і взяла прізвище чоловіка - Монфіс, однак зазначила, що виступати продовжить під своїм дівочим ім'ям. За кілька днів до старту ігор тенісистка приїхала в Токіо і зупинилася в олімпійському містечку.

У мережі показали кімнату, в якій живе спортсменка. У ній два ліжка, виконані з переробленого картону, дві шафки, великий стіл, маленька ванна кімната, балкон і кондиціонер. У Токіо зараз стоїть сильна спека +35 градусів і висока вологість. “Краще, ніж у Ріо“: в мережі показали кімнату Еліни Світоліної в Токіо“Краще, ніж у Ріо“: в мережі показали кімнату Еліни Світоліної в Токіо

"В цілому умови набагато кращі, ніж в Ріо", - уклав український бізнесмен Юрій Сапронов.

“Краще, ніж у Ріо“: в мережі показали кімнату Еліни Світоліної в Токіо З огляду на те, що світ все ще живе в умовах пандемії, в олімпійському містечку і навіть на стадіоні і спортзалі всі повинні дотримуватися певних обмежень. Наприклад, спортсмени здають тест на коронавірус кожен день, на території олімпійського городка потрібно перебувати в масці, як і на біговій доріжці.

Нагадаємо, Еліна Світоліна показала, як проводить свій "медовий місяць" після весілля.