Краще, ніж в салоні краси: найкраща зачіска своїми руками за 10 хвилин

Кожна дівчина повинна вміти зробити собі привабливу і вишукану зачіску, коли немає можливості піти в салон краси. Красиве та універсальне укладання додасть впевненості в собі і забезпечить безліч захоплених поглядів.

Краще, ніж в салоні краси: найкраща зачіска своїми руками за 10 хвилин - today.ua

Австралійський перукар і візажист Емма Чен в своєму Інстаграм опублікувала короткий відеоролик, в якому показала, як будь-яка дівчина може самостійно зробити вечірню зачіску. Таке укладання підійде не тільки для виходу в світ, але і для урочистих заходів, на весілля, день народження, ювілей, романтичне побачення.

Щоб зробити укладку в домашніх умовах, слід вимите і висушене волосся злегка обробити спеціальним текстуруючим спреєм, який додасть зачісці обсягу. Далі потрібно зібрати низький хвіст. На останньому обороті гумкою відокремте невелике пасмо, а решту волосся зафіксуйте у вигляді петлі. Пасмо, яке залишилося вільним, оберніть навколо гумки, щоб приховати її і надати зачісці додаткової чарівності.

Така зачіска підійде для власниць довгого або середньої довжини волосся і буде мати гарний вигляд у будь-якому віці.

Додатково прикрасити укладку можна красивою шпилькою з декоративними елементами на кінцях. А можна залишити, як є, адже така зачіска виглядає чудово і без декору.

Візьміть також на озброєння кілька простих і стильних укладок на кожен день. Модні зачіски своїми руками.