Краще жити від них подалі: названі найнестерпніші свекрухи за знаком Зодіаку

Відносини в парі можуть бути ідеальними, але коли в них вклинюється свекруха, навіть найміцніший шлюб може завершитися розлученням. Серед дванадцяти представників зодіакального кола астрологи радять триматися якомога далі від чотирьох із них. Важливо зробити все можливе, щоб не пов'язати з ними своє життя чи оселитися якнайдалі.

Краще жити від них подалі: названі найнестерпніші свекрухи за знаком Зодіаку - today.ua

Найнестерпніші свекрухи за знаком Зодіаку

Лев

Мама-Левиця і думати не хоче про те, щоб її син полюбив ще когось. Вона дуже ревно ставиться до дівчат, які з'являються на горизонті. І якщо одна з них дивом не злякалася, то мама-Левиця робитиме все, щоб син звертав на неї увагу якомога рідше. Вона здатна вигадати будь-який привід або влаштувати справжню драму, аби він був поруч.

Стрілець

Мами-Стрільці дуже невпевнені у собі жінки. Вони без сумлінь можуть образити невістку, завести з нею сварку, щоб перевірити до кого син буде прихильнішим. Свекруха-Стрілець усіма способами намагається посварити свого сина з невісткою. Щоб уникнути цього, більше приділяйте їй часу, запрошуйте у гості та посвячуйте у своє життя.

Козеріг

Свекрухи під цим знаком Зодіаку справжні стратеги. Вона не розпалюватиме ненависть безпосередньо, проте вона ніколи не прийме сторону невістки, навіть якщо вона має рацію. Вона не втрутиться і не допоможе вирішити конфлікти. До того ж усі родичі та сусіди знатимуть про ваші стосунки.

Риби

Представниці цього знака дуже мирні та лояльні. Вони ніколи без причини не намагатимуться нашкодити невістці. А тому, якщо свекруха стала уїдливою і не хоче спілкуватися, потрібно напружити пам'ять і згадати, чим ви могли її образити. Можливо, ви частіше збираєтеся у своєї мами, або влаштували свято і не покликали свекруху, а може, невдало пожартували.

Нагадаємо, астрологи назвали жінок трьох знаків Зодіаку, у яких найчастіше закохуються чоловіки.