Цибуля дасть чудовий врожай, якщо при вирощуванні дотримуватись чотирьох важливих правил

Автор: Шевченко Лилия

Фермери не випадково отримують чудові врожаї цибулі, оскільки знають найважливіші секрети вирощування овочів. Щоб цибуля швидко росла і була стійка до хвороб, важливо дотримуватися певних правил.

Цибуля дасть чудовий врожай, якщо при вирощуванні дотримуватись чотирьох важливих правил - today.ua

Завжди висаджуйте цибулю у добре прогріту землю. Коренеплід погано переносить зниження температури повітря. Обрізати «хвостики» у цибулі-сівці не варто, оскільки так посівний матеріал буде більше схильний до грибкових захворювань і шкідників.

Перед посадкою замочіть цибулю у теплій воді на 5-6 годин, потім злийте воду та обробіть слабким розчином марганцівки або фунгіцидом. Промийте посівний матеріал чистою проточною водою, злегка просушіть і висадіть у ґрунт. Висаджувати цибулю необхідно у теплий сонячний день, на грядках, де торік росли горох чи кабачки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо не дотримуватися правил сівозміни, то отримати добрий урожай цибулі не вдасться. Після посадки цибулі полийте грядку. Поливати слід регулярно, інакше цибуля виросте дрібною і буде дуже гіркою. У другій половині літа цибуля вимагає зменшення рясності поливу, оскільки може почати загнивати. Цибуля дасть чудовий врожай, якщо при вирощуванні дотримуватись чотирьох важливих правил У той же час, якщо погода посушлива, природні опади відсутні, то поливати грядку цибулі потрібно доти, поки кущики залишаються зеленими. Кілька разів за сезон бажано підгодувати цибулю комплексними добривами або розчином курячого посліду в пропорції 1:3.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Дізнайтеся також, як виростити зелену цибулю за прискореним методом на підвіконні. Хороші врожаї зелені можна збирати цілий рік у міській квартирі.