Коханка ексчоловіка Ані Лорак похвалилася розкішною фігурою в топі і мініспідниці

Поки Ані Лорак готується до випуску свого довгоочікуваного треку українською мовою, її "благовірний" розважається в Туреччині зі своєю коханою. 25-річна дівчина похвалилася своєю розкішною фігурою в короткій спідниці і кроп-топі.

Коханка ексчоловіка Ані Лорак похвалилася розкішною фігурою в топі і мініспідниці - today.ua

Колишній чоловік Ані Лорак відвіз свою кохану до Туреччини. Мурат і Лілія відпочивають в Бодрумі, звідки діляться безліччю фото і відео. Закохані зійшлися після того, як влітку стало відомо про їх розставання. Приводом для чуток стало те, що бізнесмен проводив час з колишньою дружиною і дочкою, а візажист видалила всі їхні спільні фото з особистого облікового запису в Інстаграм.

Тепер дівчина чинить інакше. Спільні знімки з коханим вона постить в сторіз, а особисті - в стрічку. Мабуть, Лілія хоче переконатися, що між нею і Муратом на цей раз точно все серйозно.

В особистому акаунті вона похвалилася новим знімком. У кадрі візажист з Києва, з якою колишній чоловік Ані Лорак почав зустрічатися майже відразу після розлучення, постала в короткій джинсовій спідниці і коричневому топі. Вся увага прикута до пишних грудей дівчини, плоского живота, вузької талії і струнких ніг. Коханка ексчоловіка Ані Лорак похвалилася розкішною фігурою в топі і мініспідниці У сторіз дівчина завантажила загальне фото з Муратом, похвалившись своїми формами у всій красі.

Нагадаємо, дочка Ані Лорак пофарбувала волосся і здивувала дорослішим зовнішнім виглядом.