Магнітні бурі у липні: названі найнебезпечніші дні для жителів України

У липні 2021 року на Землю обрушиться ціла низка магнітних бур, потужність і тривалість яких буде різною. Фахівці з вивчення геомагнітних коливань назвали дати, коли жителям України доведеться пережити погіршення самопочуття і проблеми зі здоров'ям.

Магнітні бурі у липні: названі найнебезпечніші дні для жителів України - today.ua

Запаморочення, головні болі, нудота, слабкість і занепад сил, загострення хронічних недуг, проблеми в роботі центральної нервової системи і серцево-судинної системи - це головні ознаки впливу магнітних бур на здоров'я людини.

Згідно з прогнозами фахівців NASA, найсильніша магнітна буря наблизиться до Землі 4 липня. Потужність геомагнітного коливання досягне 4 балів і триватиме до 5 липня. Погіршення самопочуття може бути не тільки у метеозалежних, але навіть і у здорових молодих людей. Можливі перепади настрою, загострення хвороб і безпричинна агресія.

Трохи слабкіша, близько 3 балів, очікується магнітна буря 9 і 10 липня. Коливання будуть досить сильними, тому вони теж в значній мірі вплинуть на стан здоров'я, особливо важко доведеться метеозалежним людям. Запаморочення, безсоння і навіть непритомність загрожують тим, хто чутливий до збурень в геомагнітної сфері Землі. Дуже важливо в цей період уникати стресів і приймати розслаблюючу ванну. Магнітні бурі у липні: названі найнебезпечніші дні для жителів України 12 і 13 липня будуть вкрай небезпечними для людей з розладами в роботі нервової системи. Магнітна буря потужністю в 4 бали здатна спровокувати нервозність, порушення в роботі серцево-судинної системи і розлад сну.

Уникайте стресів, пийте трав'яні настої з заспокійливих зборів, стежте за артеріальним тиском. Дотримуйтеся режиму сну і відпочинку, замість чаю і кави пийте просту воду, компоти і морси. Виключіть з меню жирну, смажену, солодку їжу, частіше гуляйте на свіжому повітрі, вранці приймайте контрастний душ, а ввечері - розслаблюючі ванни.

Нагадаємо, раніше синоптики розповіли, яка погода встановиться в Україні в липні 2021 року.