Магнітні бурі у другій половині травня 2021 будуть потужними та тривалими

У другій половині травня 2021 українців чекає метеорудар червоного рівня небезпеки, який триватиме тиждень. За ним відразу ж піде новий і теж потужний метеошторм.

Магнітні бурі у другій половині травня 2021 будуть потужними та тривалими - today.ua

Найсильніша магнітна буря 2021 року розпочнеться 11 травня, триватиме геомагнітний шторм цілий тиждень, на піку сила впливу буде досягати 5 балів, це червоний рівень небезпеки. У цей період подбати про своє здоров'я необхідно як метеозалежним, так і молодим і здоровим людям. Медики рекомендують замінити чай і каву трав'яними настоями. Уникайте стресів, більше відпочивайте, тримайте під рукою необхідні ліки.

Посилення впливу геомагнітного шторму буде відбуватися поступово, якщо на самому початку у вівторок, 11 травня, магнітні обурення будуть досить слабкими, то з кожним днем їх потужність значно зростатиме. Свого піку геошторм досягне в неділю, 16 травня. Можливі прояви тахікардії, гіпертонії, задишка, порушення мозкового кровообігу. Магнітні бурі у другій половині травня 2021 будуть потужними та тривалими Нова магнітна буря обрушиться на Земля в четвер, 20 травня, максимальна сила удару досягне чотирьох балів. Тривалість - два дні. У цей період можливе загострення хронічних недуг, у здорових людей можуть проявлятися безпричинна агресія, апатія, занепад сил.

Дізнайтеся також прогноз погоди на середину травня. В Україну повертається тепло.