Мама Камалії живе з “годинниковою бомбою“ в мозку: співачка розповіла про хворобу Інни Петрівни

Українська співачка Камалія дуже близька зі своєю мамою, оскільки саме Інна Петрівна підтримувала захоплення дочки музикою і вокалом. Артистка зараз завжди поруч з мамою і дуже боїться її втратити.

Мама Камалії живе з “годинниковою бомбою“ в мозку: співачка розповіла про хворобу Інни Петрівни - today.ua

У програмі "ЖВЛ" успішна виконавиця розповіла, що з її мамою сталася біда, вона пережила клінічну смерть і одинадцять днів перебувала в комі. Коли жінка прийшла до тями, то майже нічого не пам'ятала. Камалія дуже переживала, що до матері не повернеться пам'ять:

"У мами клінічна смерть була. 11 днів була в комі. Найбільш жахливе те, коли мама, вона дивиться і ... вона не впізнає. Вона не знає, хто вона. Я дуже сильно переживала, чи повернеться до неї пам'ять".

На щастя все обійшлося, і Інна Петрівна пригадала і себе, і впізнала своїх дітей, і онуків. Тим часом вже багато років мама Камалії живе з утворенням в головному мозку - ангіомою. Це не пухлина, а доброякісна судинна мальформація, яка несе певну небезпеку. Попри те, що у неї дуже мало шансів перетворитися в рак і метастазувати, це небезпечний стан, який може привести до крововиливу в мозок.

Нагадаємо, Камалія розповіла, що її мама потрапила в ДТП під Києвом.