“Мамина копія“: Тіна Кароль показала підрослого сина на новому селфі

З 2008 року Тіна Кароль самостійно займається вихованням сина. З раннього віку успішна українська співачка віддала сина на навчання до Англії. Бачаться мама та син кілька разів на рік: то співачка літає до Лондона, то хлопчик приїжджає до Києва, то вони разом подорожують світом.

“Мамина копія“: Тіна Кароль показала підрослого сина на новому селфі - today.ua

Цього разу, мабуть, Веніамін прилетів до України на новорічні канікули. В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Тіна Кароль поділилася селфі, зробленому в машині. Зіркова матуся зображена на передньому сидінні, а її дитина – на задньому. Виконавиця позує у своїй улюбленій дублянці, з прибраним назад волоссям і практично без макіяжу. Її 13-річний син одягнений у темні штани, білу футболку, світлий джемпер та чорну куртку, а також окуляри.

Знімок відразу ж з'явився в одному з фан-аккаунтів співачки, і шанувальники прийшли в захват, побачивши нове фото хлопчика. “Мамина копія“: Тіна Кароль показала підрослого сина на новому селфі

"Веня - мамина копія", "Ай, які котики", "Двійничок (тата). Бережіть один одного!", "Мила мама і син... дорослий, але теж дуже милий...", "Ви дуже хороші" , "Гарний хлопчик", "Мамина радість", "Красавци", "Велике кохання", - пишуть численні фанати.

Нагадаємо, Тіна Кароль зізналася, на що найчастіше витрачає свої гонорари.