Манікюр для настрою: ТОП-5 кольорів, здатних зробити день яскравіше

Колір дійсно впливає на настрій людини: одні відтінки здатні звернути в сумний, а інші в радісний настрій. Відомо, що жовтий, рожевий, зелений, синій і білий, а також їх відтінки наповнюють хорошою атмосферою. Пропонуємо вам ідеї манікюру з самими «щасливими» відтінками.

Манікюр для настрою: ТОП-5 кольорів, здатних зробити день яскравіше - today.ua

Барвисті нігті внесуть трохи радості у ваше життя і допоможуть впоратися зі стресом. Дивлячись на свої яскраві руки, ви будете наповнюватися оптимізмом, а посмішка мимоволі з'явиться на вашому обличчі.

Рожевий манікюр

Манікюр для настрою: ТОП-5 кольорів, здатних зробити день яскравіше Рожевий - колір любові, який дарує відчуття тепла і ніжності. При виборі дизайну манікюру, можна зупинитися як на одному кольорі, так і пограти з відтінками, текстурами та візерунками.

Жовтий манікюр

Манікюр для настрою: ТОП-5 кольорів, здатних зробити день яскравіше Цей колір асоціюється ні з чим іншим, як з сонечком. А що може бути життєрадісніше і щасливіше сонця, світить на вулиці?! Жовтий манікюр дуже виграшно виглядає на нігтях, а його власниця не залишиться непоміченою.

Білий манікюр

Манікюр для настрою: ТОП-5 кольорів, здатних зробити день яскравіше Мало того, що даний колір поєднується з будь-якими іншими кольорами, він ще і розслабляє і дарує відчуття умиротворення. Білий манікюр буде доречний в будь-якому образі, в будь-якому стилі.

Зелений манікюр

Манікюр для настрою: ТОП-5 кольорів, здатних зробити день яскравіше Колір трави й тропіків - немов ковток свіжого повітря. За словами експертів, цей колір символізує надію і додає енергії. А як круто він виглядає на нігтях! Беріть зелений манікюр за базу та експериментуйте з дизайном, прикрасами та формами.

Синій манікюр

Манікюр для настрою: ТОП-5 кольорів, здатних зробити день яскравіше Колір морської хвилі не може не заспокоювати. До того ж він допомагає знімати біль, адже не дарма часто стіни в лікарнях фарбують в синій або блакитний колір. Синій манікюр - відмінне рішення для відкритих й активних дівчат.

Нагадаємо, в моду повертаються золотий френч і металік, які стали головними трендами манікюру 2021 року.