Манікюр, який подобається чоловікам: ідеї ніжного, грайливого і стильного дизайну

Чоловіки володіють власними оціночними судженнями, тому догодити їм іноді дуже складно. Але якщо ви знаєте, які види дизайну манікюру до душі представникам протилежної статі, то завжди будете ловити на собі захоплені погляди і отримувати на свою адресу компліменти.

Манікюр, який подобається чоловікам: ідеї ніжного, грайливого і стильного дизайну - today.ua

Для початку слід зрозуміти, що всі чоловіки різні, та й смаки у них теж відрізняються. Але! Тут треба дивитися на типаж. Якщо перед вами стоїть завдання зачарувати брутального мачо зі спортивною фігурою і в дорогому діловому костюмі, то ромашками та метеликами його навряд чи вдасться здивувати. В цьому випадку, більш відповідним буде вишуканий і стильний манікюр, який ідеально вписується в ваш образ.

Непоганий варіант - класика нейл-арту - це бездоганне стан шкіри рук і нігтьових пластин, покритих глибоким червоним, чорним, темно-синім або лаком кольору бордо. Також підійдуть світлі пастельні тони, але вони повинні мати сірий подтон. Манікюр, який подобається чоловікам: ідеї ніжного, грайливого і стильного дизайну Веселі та активні молоді хлопці оцінять будь-який манікюр, головне, щоб він був акуратним і не вульгарним. Дівчата можуть вибирати дизайн на свій смак і під власний стиль, відповідно до ритму життя і пір року. Сміливо прикрашайте свої нігті стразами і блискітками, хитромудрими візерунками та малюнками. Манікюр, який подобається чоловікам: ідеї ніжного, грайливого і стильного дизайну Багато чоловіків люблять мінімалізм, їх захоплять соковиті або стримані відтінки з поодинокими акцентами. Наприклад, ви можете доповнити дизайн плавними переходами, блискучими завитками або ніжною напівпрозорою втиркою. Манікюр, який подобається чоловікам: ідеї ніжного, грайливого і стильного дизайну Придивіться до свого обранця, якщо він любить все незвичайне, то перше питання, яке ви почуєте, якщо зробите одноколірний класичний манікюр, буде звучати так: "А де малюнки?"

Так що, не стримуйте свою фантазію, вибирайте сміливі принти, написи і малюнки, декоруйте все це відповідними елементами нейл-арту. Головне, не забувайте про почуття міри і стилю!

Обов'язково ознайомтеся з новими видами дизайну різнобарвного літнього манікюру. З такими нігтиками ви в натовпі не загубитеся!