Манікюр на останній дзвоник: найстильніші ідеї дизайну нігтів

На останній дзвоник стилісти рекомендують вибирати стильний дизайн манікюру, без вульгарності і надлишку прикрас. Пропонуємо вам ознайомитися з новими модними тенденціями в вишуканому офісному нейл-арті.

Манікюр на останній дзвоник: найстильніші ідеї дизайну нігтів - today.ua

Найпростіший, але актуальний в нинішньому сезоні буде ніжний нюдовий манікюр на нігтях середньої довжини. На доглянутих дівочих руках такий нейл-арт виглядає неймовірно виграшно та зворушливо.

Якщо хочеться чогось поразнообразнее, ніж усталена класика, то прикрасьте нігті ніжними малюнками. Це можуть бути дрібний квітковий принт, блискітки і стрази, слайдери або стемпинг. Головне, дотримуйтеся мінімалізму в дизайні. Манікюр на останній дзвоник: найстильніші ідеї дизайну нігтів В тренді також барвисті цятки. Покрийте нігті лаком пастельних тонів, а потім нанесіть невеликі цятки контрастних тонів. Такий нейл-арт буде актуальним не тільки на останній дзвоник, а й все літо.

Вигідно підкреслить витончену жіночність юних красунь кольоровий френч. Покрийте нігтьові пластини лаком тілесного відтінку, а кінчики - ніжними відтінками блакитного, жовтого, рожевого і інших кольорів. Манікюр на останній дзвоник: найстильніші ідеї дизайну нігтів Ще одна модна тенденція сезону весна-літо 2021 року - це поєднання золотого металевого блиску з нюдовим покриттям. Використовуйте в дизайні нігтів золотисті блискітки, стрази або фольгу.

Коли останній дзвоник буде позаду, можна сміливо прикрашати свої нігті більш яскравими і барвистими малюнками. Модний дизайн манікюру на літо 2021.