Манікюр на побачення: яка найбільш вдала форма і дизайн

Якщо ви готуєтеся до побачення, опрацювати свій образ потрібно від верху до низу. І манікюр важлива деталь, адже хлопець обов'язково зверне увагу на ваші руки. Вони повинні бути доглянутими й максимально акуратними. Пропонуємо вам дізнатися, який манікюр найбільше підходить для цієї події.

Манікюр на побачення: яка найбільш вдала форма і дизайн - today.ua

Форма

Майстри по нігтьовому сервісу відзначають, що дівчатам краще віддавати перевагу овальній або мигдалеподібній формі нігтів, оскільки вони виглядають більш природньо і візуально подовжують пальці.

Нюдовий манікюр

Манікюр на побачення: яка найбільш вдала форма і дизайн Нюд завжди буде в тренді, тому, що робить образ більш ніжним, жіночним і романтичним. До того ж такий манікюр підійде під абсолютно будь-який наряд і образ.

Манікюр з тату

Манікюр на побачення: яка найбільш вдала форма і дизайн Щоб нюдовий манікюр виглядав цікавіше, можна додати цікавий нейл-арт. Наприклад, виконати малюнки в стилі тату. Вони будуть мати гарний вигляд на світлій основі: матовій, білій, градієнтній, пастельній або прозорій.

Бордовий манікюр

Манікюр на побачення: яка найбільш вдала форма і дизайн Червоні та винні відтінки відмінно підходять для побачення, адже асоціюються з любов'ю і чуттєвістю. Вибираючи такий манікюр, варто заздалегідь вибрати наряд, щоб образ був цілісним і завершеним.

Пропонуємо вам також дізнатися, що манікюр розповість про стан здоров'я. Лікарі розповіли, на що слід звернути увагу.