Манікюр з білосніжним акцентом: нові види нейл-арту набирають популярності у 2022 році

Вишуканий дизайн манікюру з білими акцентами - наймодніший нейл-арт сезону зима-весна 2022 року. З таким манікюром нігті набувають особливого шику, а шкіра рук візуально молодшає років на десять.

Манікюр з білосніжним акцентом: нові види нейл-арту набирають популярності у 2022 році - today.ua

Білі акценти в дизайні манікюру підходять жінкам різного віку, відмінно поєднуються з будь-яким стилем і з будь-яким вбранням, підкреслюють індивідуальність. Білі акценти чудово доповнюють багато видів дизайну манікюру, прикрашають короткі та довгі нігті будь-якої форми – овальної, квадратної, мигдалеподібної тощо.

Основний колір манікюру може бути будь-яким – від чорного до різнокольорового. Як білий акцент можна покрити один нігтик лаком білого відтінку, присипати блискітками, прикрасити стразами або іншими видами декору.

Також ви можете покрити всі нігті в білий колір, а потім використовувати декор на власний розсуд, щоб створити унікальний та неповторний дизайн манікюру. Манікюр з білосніжним акцентом: нові види нейл-арту набирають популярності у 2022 році Фоном для білих малюнків та декору можна використовувати блакитний, рожевий, синій, сріблястий відтінок. Також підійдуть насичені тони, які вигідно відтіняють шкіру і роблять її візуально молодшою та ніжнішою.

Дуже доречно в манікюрі з білими акцентами використовувати дизайн нігтів у вигляді подвійного френча. Ультрамодний нейл-арт, що прийшов на зміну класичному французькому манікюру.