Манікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинку

Збираючись в літню відпустку обов'язково зробіть відповідний манікюр. Пропонуємо кілька наймодніших і актуальних видів нейл-арту, який буде привертати до вас увагу оточуючих під час відпочинку на морі.

Манікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинку - today.ua

Манікюр у відпустку може бути більш розкутим і яскравим, ніж в періоди, коли потрібно ходити на роботу і виглядати відповідно. Сміливо втілюйте в життя свої найсміливіші бажання і ідеї, адже літо в самому розпалі, коли, якщо не у відпустці, носити сміливий дизайн?

Якщо ви збираєтеся поїхати відпочивати до моря, то морська тематика в нейл-арті буде доречною. Дизайн манікюру можна підібрати в блакитних  та бірюзових тонах, можна додати трохи жовтого і бежевого в кольорах прибережного піску. Прикрасити нігті можна зображенням чайок або черепашок, відмінно підійдуть дрібні перлинки. Манікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинкуМанікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинку Хочете зустріти своє кохання у відпустці і налагодити особисте життя? Тоді зробіть манікюр з використанням червоного відтінку. Або виберіть більш жіночний варіант з ніжними квітами. Без уваги чоловіків ви на морі не залишитеся! Манікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинкуМанікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинку Якщо ж ви маєте намір відпочити по повній, то і манікюр повинен бути яскравим та строкатим. Квіточки, смужки, блискітки, стрази та переливи різних відтінків - все це сміливо використовуйте в дизайні нігтів. Манікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинкуМанікюр у відпустку: найактуальніші види дизайну нігтів для літнього відпочинку Дізнайтеся також, який манікюр буде в моді влітку 2021 року. Найактуальніші ідеї стильного дизайну.