Маша Єфросініна опублікувала фото без макіяжу і розповіла про пластичні операції

Автор: Анастасия Березовская

Маша Єфросініна 25 травня відзначає 42-й день народження. З цього приводу зірка вирішила розповісти, що вона робила зі своїм обличчям, щоб залишатися молодою і красивою якомога довше. Також артистка зізналася, чи лягала вона під ніж пластичного хірурга.

Маша Єфросініна опублікувала фото без макіяжу і розповіла про пластичні операції  - today.ua

"Завтра мені 42 ... І сьогодні, як ніколи, я відчуваю свою вразливість. Однак і сміливість писати про неї, сьогодні у мене теж є. Я так і не навчилася байдуже реагувати на несправедливість, на наклеп, на хамство на свою адресу ..." - зізналася ведуча.

У коментарях нерідко можна побачити коментарі, які говорять про те, що у Маші Єфросініної заколоте ботоксом обличчя. А різні експерти характеризують її зовнішність, відзначаючи, що, де і як виправила собі зірка в зовнішності. І якщо раніше ведуча була впевнена, що її відповідь сприймуть як виправдання, то зараз вона вважає своїм обов'язком розставити свої крапки над "і", оскільки 87% її аудиторії - жінки. Маша Єфросініна опублікувала фото без макіяжу і розповіла про пластичні операції

"І зрозуміла, що мені важливо, щоб ви чули і мою правду! Моя філософія полягає в тому, що потрібно робити максимально все, щоб відстрочити необхідність в хірургії ... - підкреслила Маша Єфросініна. - Моє обличчя сьогодні - це захоплені очі мого чоловіка через 19 років спільного життя, це харчування, вода, спорт, дихальні практики, БАДи та anti age медицина, косметологічні процедури, естетична медицина, а також регулярний домашній догляд".

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Маша Єфросініна опублікувала фото без макіяжу і розповіла про пластичні операції Відома українська ведуча зізнається, що вже бачить вікові ознаки на своєму обличчі і тільки від неї самої залежить, наскільки болісно вона прийме ці зміни. Зірка підкреслила, що тільки їй вирішувати, як підходити до питання віку. "А пластика .. ну що пластика: зробиш, будуть обсмоктувати, що зробила ... не зробиш, будуть полоскати, що стара .." підкреслила ведуча.

Нагадаємо, Маша Єфросініна напередодні дня народження полетіла в Мексику з чоловіком в романтичну відпустку і поділилася першими кадрами з Канкуна.