Маша Єфросініна зворушливо привітала дочку з днем народження

Автор: Анастасия Березовская

Маша Єфросініна поділилася фотографією своєї єдиної доньки, якій 16 лютого виповнилося 17 років. Мати й дочка знаходяться далеко одна від одної, оскільки дівчинка вчиться в Канаді. Ведучій важко дається розлука з дочкою.

Маша Єфросініна зворушливо привітала дочку з днем народження - today.ua

У Інстаграм-сторіз українська телеведуча опублікувала фотографію своєї юної копії - дочки Нани, якій виповнилося вже 17 років. Дівчинка дуже схожа на маму, що не перестають стверджувати шанувальники зірки.

На фото красуня зображена в елегантній зеленій блузі або платті, спираючись на стіл. Нана тримає в руках красиву рожеву квітку на довгій ніжці.

«Сама незвичайна моя дівчинка на світі, тобі сьогодні 17 років ... Мчи, квітни, насолоджуйся життям!» - зазначила в публікації Маша Єфросініна.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Маша Єфросініна зворушливо привітала дочку з днем народження Українська телеведуча виховує двох дітей, народжених у шлюбі з бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Вперше мамою зірка стала у 2004 році, а через 10 років на світ з'явилася ще одна дитина. Зараз весь свій вільний час Марія проводить з Сашком.

Коли Нана їхала, провівши якийсь час вдома, Маша Єфросініна не могла стримати емоцій. Відповідаючи на запитання шанувальників, вся в сльозах, ведуча розповіла про розлуку з дочкою.