Медик розповіла, кому не можна пити кефір на ніч

Виявляється, випивати склянку кефіру на ніч може дозволити собі не кожен. Лікар-ендокринолог розповіла, за яких захворюваннях вживання кисломолочного продукту не бажано і до яких проблем це може привести.

Медик розповіла, кому не можна пити кефір на ніч - today.ua

Багато жінок випивають перед сном склянку кефіру, оскільки саме в цей період особливо долає голод і з'являється спрага з'їсти чогось смачненького. Однак це не найкраще рішення вгамувати харчові позиви.

Кефір категорично протипоказаний людям, що страждають від гастриту і газоутворення. З огляду на те, що під час сну робота організму сповільнюється, в тому числі й шлунково-кишкового тракту, випитий на ніч кефір може викликати максимально неприємні відчуття.

Якщо ж у вас немає захворювань або проблем зі шлунково-кишковим трактом, стакан кефіру піде на користь, адже наш організм краще засвоює кальцій саме в нічний час.

Медик розповіла, кому не можна пити кефір на нічКефір також не рекомендується вживати людям, які страждають від сильних головних болів і мігрені. Це пов'язано з тим, що кисломолочний продукт багатий на білок, на засвоєння якого потрібно багато часу.

Відмовитися від кефіру також рекомендується людям після старанних фізичних тренувань.

Як зазначила лікар-ендокринолог Світлана Макарова, вживання безпосередньо перед сном кисломолочних продуктів - кефіру, йогурту, сиру, ряжанки, кислого молока, не рекомендується. Річ у тому, що вони можуть викликати процес бродіння. І замість того, щоб гарненько відпочити, організм буде зайнятий переварюванням їжі. Це може привести до неспокійного сну і нестачі сил вранці.

Якщо ви дбаєте про свою фігуру, пропонуємо вам дізнатися, як швидко схуднути без шкоди здоров'ю. Медики дали свої рекомендації.

ДЖЕРЕЛОwday.ru