Медики розповіли, скільки кави може нашкодити нервовій системі

Лікарі продовжують досліджувати, скільки ж оптимально випивати чашок кави в день, щоб не нашкодити організму. У той час як одні кажуть про норму в 4 чашки, інші рекомендують не більше двох, заявляючи про здібності кофеїну викликати залежність і руйнувати нервову систему.

Медики розповіли, скільки кави може нашкодити нервовій системі - today.ua

За словами нутриціолога Вероніки Хованської, найоптимальніше - випивати в добу по 1-4 чашок кави в день, за умови, що одна порція складе не більше 100 мілілітрів. Експерт стверджує, що така доза дозволить поліпшити розумову активність і зосередитися на роботі.

При цьому, за словами лікаря-гастроентеролога і дієтолога Нурії Діанової, надмірне вживання кави може призвести до виснаження нервової системи. Тому медик рекомендує на добу обмежуватися двома чашками напою.

«Не варто забувати, що у кави все-таки є елемент формування залежності, і з часом це призводить до виснаження нервової системи», - говорить лікар.

До того ж варто пам'ятати рекомендації сомнологів про те, що краще відмовитися від вживання кофеїну за 6 годин до відходу до сну.

Нагадаємо, стало відомо, чи можна пити каву з молоком при схудненні.

ДЖЕРЕЛОru.armeniasputnik.am