Меган Маркл відповіла на чутки про приниження помічників в Кенсингтонському палаці

Меган Маркл знову стала ціллю британської преси. До чуток про приниження помічників герцогинею Сассекською ще й приєднався Букінгемський палац. Дружині принца Гаррі довелося прокоментувати звинувачення на свою адресу.

Меган Маркл відповіла на чутки про приниження помічників в Кенсингтонському палаці - today.ua

У пресі опублікували уривок листа, написаний колишнім прес-секретарем герцога і герцогині Сассекських у Кенсингтонському палаці. Раніше вже ходили чутки, що через важкий характер і постійні причіпки з замку звільнилося кілька помічників Меган Маркл.

Про це також йдеться і в листі прес-секретаря Джейсона Кнауфа, який стверджує, що колишня актриса змусила двох помічників звільнитися і продовжувала труїти третього. За його словами, він отримав безліч скарг від людей, які незадоволені поведінкою Меган Маркл стосовно до помічників.

Букінгемський палац відреагував на новину, зазначивши, що проведе розслідування, оскільки не потерпить поганого ставлення до своїх співробітників. Меган Маркл відповіла на чутки про приниження помічників в Кенсингтонському палаці Меган Маркл прийняла цю історію близько до серця, прийшовши в здивування. Від імені дружини принца Гаррі виступив її представник, який зазначив:

«Меган Маркл засмучена чутками, особливо як людина, яка сама піддалася знущанням і цькування, і потребує підтримки тих, з ким це також сталося. Вона має намір продовжувати свою роботу, і власним прикладом хоче показати як потрібно правильно поступати і творити добро»

Нагадаємо, вагітна Меган Маркл з'явилася на публіці в красивій чорній сукні. Нарядом колишня актриса зробила гучну заяву на адресу британської преси.

ДЖЕРЕЛОdailymail.co.uk