Помста чи піар-хід: психолог оцінила нові стосунки Наді Дорофєєвої та Дантеса

Все, що зараз відбувається у любовному чотирикутнику між Надією Дорофєєвою, Володимиром Дантесом, Мішею та Дашею Кацуріними експерти називають ненормальним. Те, як швидко артисти знайшли один одному заміну, та ще й серед своїх близьких друзів, може говорити про серйозні психологічні проблеми. Психолог оцінила нові стосунки зірок та дала свій висновок.

Помста чи піар-хід: психолог оцінила нові стосунки Наді Дорофєєвої та Дантеса - today.ua

Війна впливає на кожного з нас по-різному, іноді змінюючи погляди на життя кардинальним чином. Коли в парі переворот світогляду відбувається лише в одного, такі відносини нерідко закінчуються.

За словами Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса, вони вирішили розлучитися до повномасштабного вторгнення Росії. І ми віримо їм на слово. Однак те, що сталося, могло їх підштовхнути швидше вступити в нові відносини, якщо раптом вони ще сумнівалися. Адже війна вчить нас жити одним днем і нічого не відкладати на потім.

Психолог назвала "обмін" парами Дорофєєвої та Дантеса з Мішею та Дашею Кацуріними досить хворобливим рішенням. Що перша, що друга колишні пари, які оголосили про розлучення практично день у день, надто швидко вступили в нові стосунки. Та ще й між собою у своїй скромній компанії, якою вони щороку їздили на відпочинок. Така поведінка може свідчити про приховані мотиви – підсвідоме небажання змінювати звичне оточення та зв'язати себе з кимось уже знайомим та звичним. Помста чи піар-хід: психолог оцінила нові стосунки Наді Дорофєєвої та Дантеса А ось рішення Володимира Дантеса закрутити роман з колишньою дружиною нового бойфренда Наді Дорофєєвою може бути сигналом помсти або піар-ходом, вважає психолог. Помста чи піар-хід: психолог оцінила нові стосунки Наді Дорофєєвої та Дантеса Нагадаємо, фанати втішають Дантеса після підтвердження роману Наді Дорофєєвої з його добрим другом.