Мікрофренч - найпопулярніший б'юті-тренд березня 2021

Знаменитий французький манікюр давно став класикою нейл-арту, але в останньому сезоні популярний френч придбав нового виду. Дизайн нігтів, який отримав назву «мікрофренч» ідеально підійде для прикраси коротких нігтів.

Мікрофренч - найпопулярніший б'юті-тренд березня 2021 - today.ua

Мійрофренч - це більш ніжна і вишукана варіація звичайного французького манікюру. За допомогою модного нейл-арту можна надати рукам доглянутого, але в той же час витонченого вигляду. Дизайн підходить для тих, хто змушений дотримуватися офісного дрес-коду: школярок, студенток, співробітниць великих компаній.

Мікрофренч - найпопулярніший б'юті-тренд березня 2021 Основоположницею моди на мікрофренч стала Розі Хантінгтон-Уайтлі - британська супермодель, відома як одна з «ангелів» «Victoria's Secret».

Мікрофренч являє собою акуратні короткі нігтики овальної форми, вкриті по всій довжині бежевим або нюдовим лаком. Кінчики нігтьової пластини обводиться тонкою лінією білого, кольору слонової кістки, синього, червоного, рожевого або будь-якого іншого відтінку. «Посмішка» обов'язково повинна повторювати контур вільного краю нігтя і бути не ширше 1 мм.

Мікрофренч - найпопулярніший б'юті-тренд березня 2021 Створити мікрофренч також можна і на нігтики в формі «квадрат» або «м'який квадрат».

Дизайн витонченого френча виглядає відмінно без будь-яких прикрас, але якщо хочеться, то його можна доповнити блискітками, стразами, кольоровою фольгою або вензелями.

Мікрофренч - найпопулярніший б'юті-тренд березня 2021 Якщо ви любите яскравий дизайн манікюру з принтом, то дізнайтеся, які види нейл-арту будуть в тренді навесні 2021 року.