Миле маля у мереживах: Аліна Гросу показала рідкісне дитяче фото у день свого 27-річчя

Сьогодні, 8 червня, свій день народження відзначає Аліна Гросу. Їй виповнилося 27 років. Артистка зізналася, що цього року їй не вдасться відзначити новий рік свого життя, як це було раніше. Однак вона висловила надію на те, що незабаром у нашій країні настане мир, і ми всі повернемося до колишнього життя (наскільки це можливо).

Миле маля у мереживах: Аліна Гросу показала рідкісне дитяче фото у день свого 27-річчя - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм українська співачка опублікувала рідкісне архівне фото. У кадрі постала маленька Аліна Гросу, одягнена у чарівну мереживну сукню. Перед нею стоїть святковий торт зі свічками на гарному вишитому українському рушнику.

"День народження завжди був особливим днем ​​у моєму житті. Ми завжди збираємося всією сім'єю, запрошуємо друзів і близьких і влаштовуємо тематичні святкування, щоб цей день був не тільки моїм святом і абсолютно всі отримали задоволення. Доволі часто я його проводжу на концертах, в роботі..в турі.. з величезною кількістю людей і з тонною радощів...Але сьогодні.. ця традиція порушилася. Я сподіваюся, що дуже скоро настане Мир і ми знову зберемося разом, але вже іншими, сильнішими і згуртованішими. Було добре – а буде ще краще! З Днем народження мене", - зазначила в публікації Аліна Гросу.

Шанувальники залишили багато привітань у коментарях, а також підтримали оптимізм співачки.

Нагадаємо, Аліна Гросу показала рідкісні фото з мамою та бабусею у вишиванках – три покоління.