Мільярдер і красень: стало відомо, з ким зустрічається Анджеліна Джолі

Після розлучення з Бредом Піттом актрису Анджеліну Джолі підозрювали у стосунках із багатьма чоловіками. Цього разу зірку помітили уомпанії спадкоємця найбагатшої родини Європи, яка володіє більш як 300 мільярдами доларів.

Мільярдер і красень: стало відомо, з ким зустрічається Анджеліна Джолі - today.ua

Днями зірка фільму "Турист" потрапила в об'єктиви папараці , залишаючи ресторан Nobu в Малібу, штат Каліфорнія, де вона провела три години в компанії чарівного чоловіка. Ним виявився 45-річний британський еколог Девід Майєр де Ротшильд – член європейської династії банкірів. Зазначається, що статки його сім'ї складають понад 1,7 трильйонів доларів (і це станом на 2012 рік), але капітал кожного члена сім'ї не перевищує мільярд доларів.

Шанувальники та журналісти продовжують гадати, чи несло побачення Джолі та Ротшильда романтичний характер чи професійний. Цілком можливо, що актриса хоче залучити еколога до однієї зі своїх чергових благодійних місій.

Хто новий бойфренд Анджеліни Джолі?

Мільярдер і красень: стало відомо, з ким зустрічається Анджеліна Джолі

Мільярдер народився в Лондоні в 1978 році, закінчив школу в Харроу, університет Оксфорд Брукс, де отримав ступінь бакалавра наук (з відзнакою) у галузі політології та інформаційних систем. У 2002 році він навчався в Коледжі натуропатичної медицини в Лондоні, де отримав просунутий диплом у галузі натуральної медицини.

Мільярдер і красень: стало відомо, з ким зустрічається Анджеліна Джолі

Новий бойфренд Джолі є членом родини Ротшильдів, однієї з найвідоміших із усіх європейських банківських династій. Девід - молодший із трьох дітей Вікторії Лу Шотт та сера Евелін де Ротшильд.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі показала найкрасивішу зачіску на весну 2023 року.