Мішина готова до фіналу «Холостячки» і початку нового життя після проекту

Романтичне телешоу «Холостячка» наближається до фіналу і розв'язки. Головна героїня Ксенія Мішина готується до оголошення імені свого обранця і до нового етапу в своєму житті після проекту.

Мішина готова до фіналу «Холостячки» і початку нового життя після проекту - today.ua

На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм українська актриса Ксенія Мішина написала пост про свій душевний настрій на завершення проекту «Холостячка» і на початок нового життя. Головна героїня шоу нагадала шанувальникам, що сперечатися і дискутувати, давати поради не варто, свій вибір вона робитиме сама.

Ксенія Мішина, схоже, свій вибір уже зробила, тепер вона готується його оголосити перед усією країною. Актрисі не страшно, вона готова до нових життєвих злетів і падінь. Зірка «Холостячки 2020» відзначила, що проект дав їй величезний досвід, для себе вона винесла безцінний досвід.

Мішина готова до фіналу «Холостячки» і початку нового життя після проекту «Головний висновок який мені подарувала доля на цьому проекті: не потрібно шукати того, хто зробить тебе щасливим, того хто може компенсувати відсутнє. Потрібно бути наповненою і самодостатньою і тоді ти зможеш повною мірою насолодитися партнером побачивши в ньому те, що не може розглядати ніхто інший», - упевнена Ксенія Мішина.

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина показала квартиру, яку орендує в Києві і в якій вона живе разом з сином Платоном.